Mechanik - opravář - mechanici a opraváři motorových vozidel, Děčín

Výroba a provoz, Služby / Mechanik - opravář - mechanici a opraváři motorových vozidel

Společnost SaM silnice a mosty Děčín a.s.

Místo pracoviště Oblouková 416, Děčín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik - opravář - mechanici a opraváři motorových vozidel (Oblouková 416, Děčín)

Místo výkonu práce: sídlo firmy

Požadujeme: řidičské oprávění skupiny "B", "C", profesní průkaz, samostatnost a odpovědnost, časovou flexibilitu

Nabízíme: práci na dílně v našem areálu, po zapracování možnost doby neurčité, služební telefon, zázemí stabilní firmy, stravné, roční odměny, možnost cílových odměn
Náplň práce: opravy dopravních a mechanizačních prostředků

Kontakt: Svačina Petr, tel.: 602402419, e-mail:

Informace o společnosti SaM silnice a mosty Děčín a.s.

SaM silnice a mosty Děčín a.s.
Oblouková 416
Děčín
40502
IČO: 25042751
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Mechanik - opravář - mechanici a opraváři motorových vozidel