Mechanik- opravář motocyklů a čtyřkolek (servisák) - mechanici a opraváři motorek, Liberec

Výroba a provoz, Služby / Mechanik- opravář motocyklů a čtyřkolek (servisák) - mechanici a opraváři motorek

Společnost Outdoor Liberec s.r.o.

Místo pracoviště Dr. Milady Horákové 1093, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 39 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik- opravář motocyklů a čtyřkolek (servisák) - mechanici a opraváři motorek (Dr. Milady Horákové 1093, Liberec)

NÁPLŇ PRÁCE:
Servis a opravy motocyklů a čtyřkolek (servisní prohlídky, přezouvání, vyvažování pneu, apod.), přípravy motocyklů na bazarový prodej, přípravy na STK, atd..
POŽADUJEME:
Znalost oboru (odborné vzdělání nahraditelné praxí), ochota pracovat a dále se zdokonalovat, loajalita, ZODPOVĚDNOST.
NABÍZÍME:
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Firemní benefity. Férové ohodnocení.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Outdoor Liberec s.r.o.

Outdoor Liberec s.r.o.
Dr. Milady Horákové 1093
Liberec
46006
IČO: 27311325
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Mechanik- opravář motocyklů a čtyřkolek (servisák) - mechanici a opraváři motorek

Dr. Milady Horákové 1093 1093
Liberec