Mechanik osobních automobilů - mechanici a opraváři osobních automobilů, Litvínovice

Výroba a provoz, Služby / Mechanik osobních automobilů - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost ACR auto, a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Pod Stromovkou 211, Litvínovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik osobních automobilů - mechanici a opraváři osobních automobilů (Pod Stromovkou 211, Litvínovice)

Náplň práce: provádění diagnostiky, údržby a všech ostatních zakázkových prací v rámci oprav, zpracování záručních případů podle interních předpisů, organizace pracovních úkolů a pečlivá dokumentace provedených prací
Požadujeme: vyučení v oboru - praxe min. 1 roky v oboru, řidičský průkaz sk. B nebo mezinárodní řidičské oprávnní, další skupiny výhodou, časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost, manuální zručnost, ochota učit se
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, zajímavou a různorodou práci s využitím kvalitního technického zázemí práce s nejmodernější automobilovou technikou, zázemí stabilní velké společnosti, stavenky, možnost ubytování, prémiový systém dle výkonnosti

Informace o společnosti ACR auto, a.s.

ACR auto, a.s.
Pod Stromovkou 211
Litvínovice
37001
IČO: 26025582
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Mechanik osobních automobilů - mechanici a opraváři osobních automobilů

Pod Stromovkou 211 211
Litvínovice