Mechanik strojní/úřední svářeč - provozní zámečníci, údržbáři, Brno

Výroba a provoz / Mechanik strojní/úřední svářeč - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Teplárny Brno, a.s.

Místo pracoviště Špitálka 253, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik strojní/úřední svářeč - provozní zámečníci, údržbáři (Špitálka 253, Brno)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Mechanik strojní/ Úřední svářeč"

(Svářeč s úřední zkouškou plamenem)

Požadavky:
" Svářeč s úřední zkouškou plamenem / el. obloukem obalenou elektrodou
" Vyučení ve strojírenském oboru
" Praxe v oboru výhodou
" Schopnost učit se novým věcem
" Čestné prohlášení o bezúhonnosti
" Dobrý zdravotní stav
" Zájem o práci v teplárenství

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

" Provádění montáže, demontáže a opravy potrubních tras včetně oprav tlakových celků
vyhrazených zařízení v rozsahu svého osvědčení a osvědčení společnosti Teplárny Brno, a.s.

Nabízíme:
" Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,…)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
" Možnost využití firemního bytu

Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis a kopii nejvýše dosaženého vzdělání) zašlete nejpozději do 14. 04. 2022 do 12:00. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. Originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců - je nutno předložit před případným nástupem do pracovního poměru.
Odpovězte na inzerci elektronicky přes inzertní portál nebo odpovědní formulář na www.teplarny.cz sekce "kariéra" nebo v pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 12.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00. Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotvírat - VŘ - Mechanik strojní/ Úřední svářeč".

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Zaměstnanecké výhody:
pracovní doba 37,5 h/týdně, 5 týdnů dovolené, osobní konto, závodní stravování

Informace o společnosti Teplárny Brno, a.s.

Špitálka 253
Brno
60200
IČO: 46347534
aktualizováno před asi 2 roky