Mechanik/technik měření a regulace - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení, Dukovany

Výroba a provoz / Mechanik/technik měření a regulace - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost I&C Energo a.s.

Místo pracoviště Dukovany 269, Dukovany
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik/technik měření a regulace - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (Dukovany 269, Dukovany)

Náplň práce:
Údržba systémů a zařízení SKŘ JE Dukovany.

Vzdělání:
ÚSO, obor elektro slaboproud

Kvalifikace a ostatní požadavky:
platné osvědčení z Vyhlášky 50/1978 Sb.
vhodné i pro absolventy
základní znalost práce s PC a IT
řidičský průkaz skupiny B
trestní bezúhonnost
spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:
prostor pro seberealizaci a možnost vzdělávání
motivační odměňování, firemní benefity
trvalý pracovní poměr
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na stravování
Kolektivní smlouva
výborný pracovní kolektiv

Nástup možný ihned po absolvování psychologického vyšetření, vstupních školení a lékařské prohlídky na JE.

Informace o společnosti I&C Energo a.s.

I&C Energo a.s.
Dukovany 269
Dukovany
67550
IČO: 49433431
aktualizováno před 4 měsíci