Mediální konzultant - specialisté v oblasti propagace a reklamy, Plzeň

Obchod a cestovní ruch / Mediální konzultant - specialisté v oblasti propagace a reklamy

Společnost W & P EURONOVA s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 2744, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mediální konzultant - specialisté v oblasti propagace a reklamy (Nádražní 2744, Plzeň)

Životopis zasílejte na e-mail:

Euronova Group hledá posilu do svého týmu na pozici mediální konzultant do oddělení venkovní reklamy OOH.
Požadujeme:
" příjemné a sebevědomé vystupování
" prokazatelné obchodní zkušenosti s tahem na bránu
" schopnost týmové práce
" aktivní přístup
" zkušenost s obchodní činností v médiích vítána
Pracovní náplň:
" práce se stávajícími zákazníky firmy v reklamní a mediální oblasti
" vyhledávání nových zákazníků
" mediální poradenství u zákazníků
Nabízíme:
" zázemí silné společnosti
" zajímavou odměnu závislou na vykonané práci - fixní plat + provizní složka
" možnost seberealizace
" místo pracoviště Plzeň

Informace o společnosti W & P EURONOVA s.r.o.

W & P EURONOVA s.r.o.
Nádražní 2744
Plzeň
30100
IČO: 40526526
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Mediální konzultant - specialisté v oblasti propagace a reklamy