Mistr/mistrová dřevovýroby - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii, Horní Skrýchov

Výroba a provoz / Mistr/mistrová dřevovýroby - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Společnost ALPENEST s.r.o.

Místo pracoviště Horní Skrýchov 18, Horní Skrýchov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 31 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr/mistrová dřevovýroby - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii (Horní Skrýchov 18, Horní Skrýchov)

KONTAKT E-MAILEM
Požadujeme: organizační schopnost, zkušenosti s vedením kolektivu, minimální vzdělání vyučen/vyučena
Náplň práce: práce ve výrobě - organizace práce ve výrobě dle pokynů vedení firmy a spolupráce při vytváření výrobních plánů
kontrola vstupního materiálu a kontrola odvedené práce - kontrola dodržování bezpečnosti práce a bezpečnostních předpisů - kontrola údržby strojů, spolupráce při jejich opravách při zajišťování náhradních dílů
Nabízíme: příspěvek na závodní stravování, pouze jednosměnný provoz

Informace o společnosti ALPENEST s.r.o.

ALPENEST s.r.o.
Horní Skrýchov 18
Horní Skrýchov
37701
IČO: 26193728
aktualizováno před 5 dny

Odpověď na pracovní pozici Mistr/mistrová dřevovýroby - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Horní Skrýchov 18 18