Mistr/mistrová montáže - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě, Kralice na Hané

Výroba a provoz / Mistr/mistrová montáže - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Společnost LINAPLAST s.r.o.

Místo pracoviště Sportovní 313, Kralice na Hané
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 32 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr/mistrová montáže - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (Sportovní 313, Kralice na Hané)

Kontaktní osoba Hana Škrabalová, tel. 583 037 124 (volat 8:00-16:00), e-mail:
Požadavky: praxe v oboru.
Náplň práce: rozdělení a přidělení prací na směně v souladu s plánem výroby, dohled nad činností podřízených pracovníků, sběr dat a jejich vyhodnocování, optimalizaci výkon. norem, podílet se na plnění cílů na montáži, tvorba výrobního plánu, spolupráce s oddělení kvality a logistiky.
Nabízíme: plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč za směnu, příspěvek na dopravu až 1 600 Kč měsíčně, odměna za odpracovanou dobu ve výši Kč 700,- měsíčně, možnost náborového příspěvku 5000 Kč, příspěvek na jazykový kurz 1000 Kč/pololetí, příspěvek na životní pojištění až 1000 Kč měsíčně, pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní odměny až 4000 Kč ročně, 25 dní dovolené, vitamínové balíčky, flexi passy při životním jubileu, výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny, firemní slevové akce (např. zvýhodněné lístky do kina Šantovka, aquapark Olomouc), firemní akce, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti LINAPLAST s.r.o.

LINAPLAST s.r.o.
Sportovní 313
Kralice na Hané
79812
IČO: 25348965
aktualizováno před 7 měsíci