Mistr/mistrová úklidu - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů, Nižní Lhoty

Výroba a provoz, Služby / Mistr/mistrová úklidu - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Společnost VYD EU s.r.o.

Místo pracoviště Hyundai 700, Nižní Lhoty
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 140 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr/mistrová úklidu - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů (Hyundai 700, Nižní Lhoty)

A16 z:1/7/2022 a:6/12/2022
Náplň práce:
- strojový úklid podlahy a další práce
- dohled nad dalšími 3 zaměstnanci v týdnu a cca 10 brigádníky v sobotu
- organizace práce, zapisování docházek, kontrola kvality úklidu.
Pracovní doba:
- ranní směny 6:00-14:00 hod.
- pracovní dny úterý až sobota.
Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti.
Nabízíme:
- stravenkový paušál v hodnotě 80 Kč
- docházkový bonus 1.000 Kč.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti VYD EU s.r.o.

VYD EU s.r.o.
Hyundai 700
Nižní Lhoty
73951
IČO: 29463122
aktualizováno před více než rokem