Mistr/ová obrobny - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství), Nekoř

Výroba a provoz / Mistr/ová obrobny - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Společnost MECAWEL spol. s r.o.

Místo pracoviště Nekoř 281, Nekoř
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr/ová obrobny - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) (Nekoř 281, Nekoř)

NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovědnost za svěřený úsek
- zvyšování efektivity
- nastavování systémů a procesů
- rozvoj celého týmu
- zodpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
- zodpovědnost za plnění plánu výroby z hlediska termínu a kvality
- evidence docházky, zpracování podkladů pro mzdy
- spolupráce na neustálém zlepšování výrobních procesů
- spolupráce s ostatními odděleními
POŽADUJEME:
- SŠ nebo SOU (technické zaměření podmínkou)
- schopnost vedení a řízení lidí
- organizační a rozhodovací schopnosti
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost MS Office, Excel, Word
- ŘP sk. B
- znalost problematiky obrábění podmínkou
NABÍZÍME: stravování zdarma, po zkušební době ind. nárůst mzdy, roční bonus, flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, podporu dalšího osobního a profesního růstu
KONTAKT: telefonicky 6.00 - 14.00 hodin nebo e-mailem

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti MECAWEL spol. s r.o.

MECAWEL spol. s r.o.
Nekoř 281
Nekoř
56163
IČO: 46506713
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Mistr/ová obrobny - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Nekoř 281 281
Nekoř