Mistr/ová stavební výroby pozemních a dopravních staveb - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví, Lišov

Stavebnictví / Mistr/ová stavební výroby pozemních a dopravních staveb - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Společnost PRADAST, spol. s r.o.

Místo pracoviště Sosní 949, Lišov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr/ová stavební výroby pozemních a dopravních staveb - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (Sosní 949, Lišov)

Požadujeme: SŠ nebo VŠ stavebního směru, či výuční list a praxe; praxe v oboru vítána dle vzdělání (zaškolíme); řidičský průkaz sk. B; strojnický průkaz na nakladače a VZV vítán (popř. zaškolíme); Excel, Word, Outlook; zodpovědnost a loajalitu k firmě.
Náplň práce: schopnost řídit a koordinovat pracovní skupiny dle projektové dokumentace; objednávky materiálu atd.; zodpovědnost při zastupování stavbyvedoucího nebo jednatele firmy; řízení denního rytmu stavby vycházející z provozních zvyklostí a pracovních postupů firmy; řízení subdodavatelů, menších kolektivů, zakázky menšího rozsahu.
Nabízíme: mobilní telefon, PC, auto, cestovné, stravné, stravenkový paušál, individuální dohodu.
Nástup: ihned.
Kontaktní osoba: Renata Steinbauerová, , 702 283 480.

Informace o společnosti PRADAST, spol. s r.o.

PRADAST, spol. s r.o.
Sosní 949
Lišov
37372
IČO: 60826053
aktualizováno před 5 měsíci