Mistr/ová - vedoucí směny - ozp - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii, Bystřice pod Hostýnem

Výroba a provoz / Mistr/ová - vedoucí směny - ozp - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Společnost HelpSoul družstvo invalidů

Místo pracoviště Michaela Thoneta 148, Bystřice pod Hostýnem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 17 250 - 21 750 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr/ová - vedoucí směny - ozp - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii (Michaela Thoneta 148, Bystřice pod Hostýnem)

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: vedení kolektivu cca 40-50 OZP zaměstnanců, dohled nad dělníky na dílně, plánování výroby, zadávání práce výrobním parťákům, pravidelná kontrola kvality a zadávání dat do výrobního systému
- Požadujeme: znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost
- Nabízíme: práci na zkrácený úvazek 6 hodin denně, sleva na firemní výrobky, každé 2 odpracované hodiny placená 10 minutová přestávka
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti HelpSoul družstvo invalidů

HelpSoul družstvo invalidů
Michaela Thoneta 148
Bystřice pod Hostýnem
76861
IČO: 28301587
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Mistr/ová - vedoucí směny - ozp - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii