Mistr v dřevovýrobě - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii, Stráž pod Ralskem

Výroba a provoz / Mistr v dřevovýrobě - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Společnost PALETY ZAVŘEL s.r.o.

Místo pracoviště Stráž pod Ralskem 91, Stráž pod Ralskem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr v dřevovýrobě - mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii (Stráž pod Ralskem 91, Stráž pod Ralskem)

Požadujeme:
- výhodou zkušenost s vedením výrobního provozu a zaměstnanců
- nutná znalost práce na PC, outlook, excel, word,
- řidičský průkaz sk. B
- řidičský průkaz sk C, E výhodou
- jedná o fyzicky náročnou práci - požadujeme technickou zdatnost a péči o areál
Náplň práce
- řízení, organizace a plánování svěřeného provozu
- kontrola provozu, areálu a jeho údržba
- plánování směn zaměstnanců, kontrola odvedené práce a podání podnětu k jejich odměňování
- přejímky materiálu pro výrobu
- zadávání výroby ostatním zaměstnancům
- výdejky zboží přepravcům a odběratelům
- úzká spolupráce s ostatními výrobními středisky a vedením firmy
- skladový hospodař - evidence a inventura řeziva a výrobků
Nabízíme:
- bonusy/prémie, zvýhodněné ceny na prodávané produkty
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 14:30 hod.

Informace o společnosti PALETY ZAVŘEL s.r.o.

PALETY ZAVŘEL s.r.o.
Stráž pod Ralskem 91
Stráž pod Ralskem

IČO: 6906842
aktualizováno před téměř 2 roky