Mistr výroby nástaveb - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě, Opava

Výroba a provoz / Mistr výroby nástaveb - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Společnost HAGEMANN a.s.

Místo pracoviště Krnovská 646, Opava
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 38 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr výroby nástaveb - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (Krnovská 646, Opava)

KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, 601 305 154, životopis zašlete na e-mail: s předmětem "Mistr výroby nástaveb".
Potřebujeme k nám do týmu někoho, kdo dokáže vést pracovní tým zaměstnanců, otevřeného člověka pro komunikaci, vyvolávajícího důvěru spolupracovníků

Jak si představujeme ideálního kandidáta/tku:
- středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru - zkušenosti z výrobního podniku
- praxe ve strojním a automobilovém průmyslu nutná
- dobrá orientace ve strojních výkresech i schopnost číst schémata
- znalost anglického jazyka
- řidičský průkaz sk. B
- požadujeme spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci

Pracovní náplň:
- vedení středisek tachografů, emisí,nezavislých topení a klimatizací
- organizace a plánování s využitím softwaru ABRA
- vedení pracovního týmu cca 20 zaměstanců
- hodnocení podřízených pracovníků a odměňování
- spolupráce s oddělením logistiky, nákupu a a skladu
- zodpovědnost za kvalitu
- plánování a rozdělování zakázek
- plnění termínu
- práce s PC - evidence výroby, statistiky a přehledy
- úzká spolupráce s konstrukcí/vývojem na úpravě dokumentace a změnách výrobních postupů

S čím můžete počítat hned ze startu:
- Smlouva na hlavní pracovní poměr
- Nástupní mzda od 38 000 - 40 000,-Kč
- Pružná pracovní doba, pouze ranní
- Nástup možný ihned

Na co se můžete těšit:
- Práci na atraktivních projektech - hotové výrobky vidíte na cestách
- Přátelské prostředí na adrese Krnovská 646/117, Opava
- Zázemí stabilní firmy
- Motivační ohodnocení
- Výborná dopravní dostupnost, soukromé parkoviště
- Příspěvek na stravování

Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod., pracoviště Opava, nástup: ihned nebo dle dohody.

Informace o společnosti HAGEMANN a.s.

HAGEMANN a.s.
Krnovská 646
Opava
74707
IČO: 26826925
aktualizováno před 8 měsíci