Mistři svařovny - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě,

Výroba a provoz / Mistři svařovny - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Společnost C10D s.r.o.

Místo pracoviště C10D s.r.o. pracoviště Nový Jičín Rybníčky
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistři svařovny - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (C10D s.r.o. pracoviště Nový Jičín Rybníčky)

z: 21.07.2021 a: 08.10.2021
Náplň práce: řízení výroby na svařovně, vedení svěřeného týmu, dohlížení nad dodržováním technologických postupů, kompletní příprava výroby pro svářeče, kontrola hotových výrobků - svařenců, měření a vystavení měřících protokolů hotových výrobků, příprava k expedici, zaškolování pracovníků
Požadujeme: samostatnost, pečlivost, vyučení v oboru strojírenství, výborná znalost čtení technické dokumentace - svařence, svářečský průkaz, výhodou průkaz VZV a jeřábnický/vazačský průkaz
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. plat
Kontakt: Melichaříková Veronika, e-mail:

Informace o společnosti C10D s.r.o.

C10D s.r.o.

IČO: 29272807
aktualizováno před více než 2 roky