Mistři údržby výroby - mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice, Klášterec nad Ohří

Výroba a provoz / Mistři údržby výroby - mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice

Společnost ZF Electronics Klášterec s.r.o.

Místo pracoviště Osvobozená 780, Klášterec nad Ohří
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistři údržby výroby - mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice (Osvobozená 780, Klášterec nad Ohří)

V případě zájmu nás kontaktujte:
- telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 8:00 do 15:30 hod na tel.č. +420 704 849 720
- emailem na: zašlete strukturovaný životopis

Pracovní náplň:
- komplexní zajištění chodu svěřených linek z pohledu údržby výroby
- vedení týmu mechaniků seřizovačů
- řešení technických problémů a přestaveb linek, optimalizací a preventivních údržeb ve spolupráci s výrobou
- činnosti v personální oblasti - hodnocení pracovního výkonu, odměňování, proškolování podřízených
- reporting.

Požadujeme:
- SOU technického směru
- praxe jako vedoucí týmu, praxe z oblasti údržby
- platné osvědčení NV194/2022 Sb. /dřívější "Vyhláška 50" § 7
- PC dovednosti (MS Office, SAP nebo podobný systém)
- anglický jazyk (alespoň B1 - jednání v cizím jazyce).

Zaměstnanecké výhody:
- 25 dní dovolené
- motivační plat (13. a 14. plat)
- dotované stravování
- čisté pracovní prostředí
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- benefitní program ZF pro zdraví.

Informace o společnosti ZF Electronics Klášterec s.r.o.

ZF Electronics Klášterec s.r.o.
Osvobozená 780
Klášterec nad Ohří
43151
IČO: 46886672
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Mistři údržby výroby - mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice