Montážní dělníci elektrických, energ. a elektron.zařízení - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení, Plzeň

Výroba a provoz / Montážní dělníci elektrických, energ. a elektron.zařízení - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Společnost Pokrov International a.s.

Místo pracoviště Plzeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci elektrických, energ. a elektron.zařízení - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení (Plzeň)

Povolení k zaměstnání
Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, možnost přesčasů.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

Informace o společnosti Pokrov International a.s.

Pokrov International a.s.

Plzeň

IČO: 7444117
aktualizováno před 10 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese v oboru Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese v oboru Výroba a provoz