Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení, Praha

Výroba a provoz / Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Společnost ELSVAT s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 200 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení (Praha)

Kontakt emailem.

Požadujeme: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, ochotu se učit novým věcem, pracovitost, spolhelivost, základní znalosti elektrických sítí a elektrických zařízení, přednost kandidátům vyučeným v oboru

Nabízíme: stabilní místo v silné solečnosti, odpovídající finanční ohodnocení, po zapracování zvýšení finančního ohodnocení, zaměstnanecké sociální výhody

Náplň práce: montážní práce, prokladka kabeláži

Informace o společnosti ELSVAT s.r.o.

ELSVAT s.r.o.

Praha

IČO: 24802484
aktualizováno před více než 2 roky