Montážní dělníci mechanických zařízení - operátor ve výrobě - montážní dělníci mechanických zařízení, Mýto

Výroba a provoz / Montážní dělníci mechanických zařízení - operátor ve výrobě - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

Místo pracoviště Plzeňská 601, Mýto
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci mechanických zařízení - operátor ve výrobě - montážní dělníci mechanických zařízení (Plzeňská 601, Mýto)

Náplň práce: montáž chladících a mrazících boxů. Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly, nejsme pásová výroba.
Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, ochotu pracovat ve směnném provozu. fyzickou zdatnost
Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na dovolenou Flexi passy 12.000 Kč/ročně, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření 666 Kč/měsíčně, 25 dní dovolené, svoz zaměstnanců z vybraných lokalit.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
Plzeňská 601
Mýto
33805
IČO: 46350420
aktualizováno před téměř 2 roky