Montážní dělníci - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení, Šenov u Nového Jičína

Výroba a provoz / Montážní dělníci - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Společnost Formulio agency s.r.o.

Místo pracoviště Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína)

z: 18.01.2022 Krátkodobé zaměstnání. Osobní kontakt dne 27.01.2022 od 10:00 do 11:00 hodin v MC Limon, Malostranská 583, Šenov u Nového Jičína.
Náplň práce:
kompletace a montáž světlometů, elektronových součástí v požadované kvalitě a stanoveném čase, práce na výrobní lince dle stanovených platných technologických a pracovních postupů.
Vizuální samokontrola a evidence vadných výrobků.
Požadujeme:
manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu a ochota pracovat ve směnném provozu.
Kontakt: Kravchenko Svitlana, telefonicky Po - Pá od 9:00 - 14:00 hod. na č.: 603 554 545, e-mail:

Informace o společnosti Formulio agency s.r.o.

Formulio agency s.r.o.
Suvorovova 195
Šenov u Nového Jičína
74242
IČO: 9866990
aktualizováno před více než 2 roky