Montážní dělníci - montážní dělníci výrobků z kovů, Slaný

Výroba a provoz / Montážní dělníci - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost MCE Slaný s. r. o.

Místo pracoviště Netovická 538, Slaný
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci - montážní dělníci výrobků z kovů (Netovická 538, Slaný)

Požadujeme:
praxi z pozice nástrojáře / zámečníka ideálně ve výrobní společnosti, znalost čtení technických výkresů a schopnost pracovat podle nich (žádná sériová výroba), pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost pracovat ve dvousměnném provozu, manuální zručnost.

Náplň práce:
příprava ocelových konstrukcí dle technických výkresů, technologických postupů a pokynů nadřízeného, příprava pracoviště.

Nabízíme:
práci v zahraniční firmě s odpovídající mzdou, příjemnou pracovní atmosféru, smysluplnou činnost, příspěvky na stravování, pět týdnů dovolené, dlouhodobou pracovní stabilitu, odborné kurzy a školení, prémie za docházku.

Informace o společnosti MCE Slaný s. r. o.

MCE Slaný s. r. o.
Netovická 538
Slaný
27401
IČO: 43774407
aktualizováno před 5 měsíci