Montážní dělníci, montující mechanická zařízení - montážní dělníci mechanických zařízení, Plzeň

Výroba a provoz / Montážní dělníci, montující mechanická zařízení - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost ALMAX WORK-Holding, družstvo

Místo pracoviště 1, Plzeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci, montující mechanická zařízení - montážní dělníci mechanických zařízení ( 1, Plzeň)

Místa výkonu práce:
- U Nové Hospody 1/1155, Plzeň
- Dobřanska 545, Štěnovice
- Logistická ulice, Nýřany
- U Panasoniku 1068/1, Plzeň
- Nýřany, Myslinka 58
- Dobřanská 629, Chotěšov
- Uněšovská 2013/10, Plzeň.
Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

Informace o společnosti ALMAX WORK-Holding, družstvo

ALMAX WORK-Holding, družstvo
1
Plzeň

IČO: 3466892
aktualizováno před téměř 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Plzeň-město v oboru Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Plzeň-město v oboru Výroba a provoz