Montážní dělník hasičských vozidel - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů, Slatiňany

Výroba a provoz / Montážní dělník hasičských vozidel - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Společnost KOBIT - THZ CZ s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 123, Slatiňany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník hasičských vozidel - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů (Tovární 123, Slatiňany)

Místo výkonu práce: Slatiňany
Jsme malá česká firma zabývající se výrobou hasících nástaveb na různé typy podvozků pro hasičské sbory.
Požadujeme: manuální zručnost, znalost čtení technické dokumentace
Náplň práce: výroba a montáž nástaveb na hasící vozy.
Nástupní mzda je odvislá od pracovních zkušeností a praxe. V průběhu pracovního poměru je mzda zvyšována podle pracovních zkušeností, praxe, odpracované doby a množství a kvality vykonané práce.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Je zajištěno stravování v objektu zaměstnavatele. Zaměstnavatel poskytuje paušální příspěvek na stravování, příspěvek na údržbu pracovních oděvů, příspěvek na dovolenou. Nabízíme zajímavou práci při výrobě hasičských vozidel ve stabilní firmě.

Pro první kontakt zaslat profesní životopis na email

Informace o společnosti KOBIT - THZ CZ s.r.o.

KOBIT - THZ CZ s.r.o.
Tovární 123
Slatiňany
53821
IČO: 6102867
aktualizováno před 4 dny

Odpověď na pracovní pozici Montážní dělník hasičských vozidel - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů