Montážní dělník / montážní dělnice - montážní dělníci výrobků z kovů, Hronov

Výroba a provoz / Montážní dělník / montážní dělnice - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost Wikov MGI a.s.

Místo pracoviště Zbečník 356, Hronov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 140 - 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník / montážní dělnice - montážní dělníci výrobků z kovů (Zbečník 356, Hronov)

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, dvousměnný provoz,

Náplň práce: dílenská montáž podsestav a sestav mechanických převodovek od 500 kg do 35 t, příprava pracovního procesu pro finální montáž převodovek, koordinace činností spojených s montáží, spolupráce s kolegy z jiných oddělení (technologie, konstrukce, sklad, údržba atd.), zajímavá zakázková výroba (žádná rutina).

Požadavky: ochota pracovat a učit se náročné operace ve strojírenské výrobě, znalost čtení technické a výkresové dokumentace, vyučení v oboru strojírenství nebo adekvátní praxe výhodou.

Zaměstnanecké výhody: nástupní mzda odpovídající Vašim zkušenostem; jistota zaměstnání - máme více než 130letou tradici; 25 dnů dovolené; stravování v závodní jídelně s obědy od 32,- Kč a výběrem ze 6jídel; bonus za docházku 3 % z hrubé mzdy, bonus za kvalitu až 6 % z hrubé mzdy; příspěvek na penzijní připojištění až 1.100,- Kč; nadstandardní příplatky ke mzdě - odpolední směna 16,- Kč, noční směna 32,- Kč, práce přesčas 25 %, práce v sobotu a v neděli 50 % (příplatky se sčítají); další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího).

Kontakt e-mailem: nebo prostřednictvím www.chtitvic.cz

Informace o společnosti Wikov MGI a.s.

Wikov MGI a.s.
Zbečník 356
Hronov
54931
IČO: 26491826
aktualizováno před více než rokem