Montážní pracovník/ce - montážní dělníci ostatních výrobků, Dubňany

Výroba a provoz / Montážní pracovník/ce - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost Okna Macek a.s.

Místo pracoviště Nádražní 1701, Dubňany
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 17 800 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní pracovník/ce - montážní dělníci ostatních výrobků (Nádražní 1701, Dubňany)

Pracoviště: Nádražní 1701, 696 03 Dubňany. Požadavky: manuální zručnost a dobrá fyzická zdatnost, ochota cestovat po celé ČR, slušné vystupování, spolehlivost a časová flexibilita. Zodpovědný přístup k práci, ŘP sk. B.
Náplň práce: montáž oken, garážových vrat, interiérových dveří a jednotlivých doplňků u zákazníků dle předepsaných technologických postupů a v rámci celé ČR.
Nabízíme práci v zavedené stabilní společnosti, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení. Praxe není nutná, zaučíme
Je možná i osobní schůzka po předchozí telefonické domluvě. Elektronická stravenka.
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči - přesný termín výběrového řízení však ještě není stanoven. Životopisy zasílejte na e-mail: do předmětu zprávy napište: MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK.

Informace o společnosti Okna Macek a.s.

Okna Macek a.s.
Nádražní 1701
Dubňany
69603
IČO: 26906724
aktualizováno před téměř 4 roky