Montážní technik - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů, Kladno

Výroba a provoz / Montážní technik - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Společnost montiva s.r.o.

Místo pracoviště Milady Horákové 2725, Kladno
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní technik - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů (Milady Horákové 2725, Kladno)

Požadujeme:
- ŘP skupiny B
- schopnost práce ve výškách
- manuální zručnost

Náplň práce:
montáž žaluzií, rolet, markýz, pergol, sítí proti hmyzu a dalších výrobků stínící techniky, komunikace se zákazníky, komunikace s týmem, odpovědnost za kvalitně odvedenou práci .

Místo výkonu práce dle zakázek - Kladno, Praha - Suchdol.

Nabízíme:
stravenky, pracovní oblečení, možnost práce na HPP.

Telefonický kontakt viz výše: Po - Pá - 8:00 - 16:00 hod.
E-mailový kontakt viz výše.

Informace o společnosti montiva s.r.o.

montiva s.r.o.
Milady Horákové 2725
Kladno

IČO: 28340523
aktualizováno před 22 dny