Montážníci - montáž překližkových drah - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Valašská Polanka

Výroba a provoz / Montážníci - montáž překližkových drah - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost PARKITECT s.r.o.

Místo pracoviště Valašská Polanka 393, Valašská Polanka
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážníci - montáž překližkových drah - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (Valašská Polanka 393, Valašská Polanka)

MONTÁŽNÍCI - MONTÁŽ PŘEKLIŽKOVÝCH DRAH
POŽADUJEME: pečlivost, ochota učit se novým věcem, fyzická zdatnost, zkušenosti se stolařskou a dřevo výrobou výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: sériová montáž dřevěných, překližkových a sklolaminátových dílů, jedná se o celoroční práci ve vytápěné hale. Občasné zvedání těžších břemen do 35kg.
NABÍZÍME: prostředí dynamicky se rozvíjející české společnosti s působením na mezinárodním trhu, přátelský pracovní kolektiv, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, firemní akce pro zaměstnance, ranní směna
PRVNÍ KONTAK: životopisy zasílejte na e-mail:
Ov.e.: 1.11.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti PARKITECT s.r.o.

PARKITECT s.r.o.
Valašská Polanka 393
Valašská Polanka
75611
IČO: 27774406
aktualizováno před více než 2 roky