Montážník nábytku - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Holešov

Výroba a provoz / Montážník nábytku - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost LENA NÁBYTEK, s.r.o.

Místo pracoviště Palackého 62, Holešov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážník nábytku - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (Palackého 62, Holešov)

PRACOVIŠTĚ Všetuly, Holešov
- Náplň práce: rozvoz a montáž nábytku
- Požadujeme: vyučení, praxe výhodou, řidičský průkaz sk.B, aktivní přístup, manuální zručnost, spolehlivost
- Nabízíme: pracovní doba - pouze ranní směny, stravování v restauraci v blízkosti pracoviště - příspěvek na stravování ve formě stravenek, parkování zdarma u firmy, autobusová zastávka v blízkosti areálu, nástup možný ihned
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti LENA NÁBYTEK, s.r.o.

LENA NÁBYTEK, s.r.o.
Palackého 62
Holešov
76901
IČO: 25538021
www.lena.cz
aktualizováno před více než 3 roky