Montér - montážní dělníci mechanických zařízení,

Výroba a provoz / Montér - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost SPEDOS Servis s.r.o.

Místo pracoviště SPEDOS Servis s.r.o. - pracoviště Pelhřimov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montér - montážní dělníci mechanických zařízení (SPEDOS Servis s.r.o. - pracoviště Pelhřimov)

Praovní náplň: montáž a kompletace sekčních vrat, rolovacích vrat, automatických dveří. Montážní a zámečnické práce. Provádění montáže v regionu i po celé ČR, práce ve 2 členném týmu.

Požadujeme: zkušenost se zámečnickými pracemi, manuální zručnost, schopnost práce na lešení a ve výškách, uvítáme svářečský průkaz na elektrodu, ochotu k denním služebním cestám, možnost denních výjezdů mimo domov, občasné přespání na penzionu v případě montáže daleko pro dojezd domů (plně hrazeno firmou).

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, nadstandardní příplatky, 2 dny dovolené navíc + 3 dny zdravotního volna, zvýhodněné volání T-mobile pro rodinné příslušníky, penzijní připojištění, firemní akce, zázemí české společnosti s 30-letou tradicí, zaučení, školení, odborný dohled.

Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti SPEDOS Servis s.r.o.

SPEDOS Servis s.r.o.

IČO: 5665817
aktualizováno před 11 měsíci