Montér nábytku - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech, Benecko

Výroba a provoz / Montér nábytku - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost DELFI REHAB spol. s r.o.

Místo pracoviště Dolní Štěpanice 104, Benecko
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montér nábytku - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech (Dolní Štěpanice 104, Benecko)

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT:

-Zkušenosti s montováním nábytku či truhlářskou výrobou
-Řidičský průkaz sk. B
-Fyzická zdatnost, manuální zručnost, pečlivost
-Samostatnost a flexibilita
-Komunikativnost a příjemné vystupování

NABÍZÍME:

-Práci na plný pracovní úvazek v nábytkářské firmě,
která je na trhu více než 25 let
-Plat 28.000,- - 32.000,- + bonusy za kvalitní a rychlou práci
-Individuální zaškolení na pozici
-Příspěvky na oběd
-Zaměstnanecké slevy
-Služební telefon
-Flexibilní pracovní doba
-20 dní dovolené

NÁPLŇ PRÁCE:

-Převoz nábytku vč. vykládky a nakládky (v Jilemnici)
-Montáž nábytku v místě plnění zakázky (zejm. kuchyní a vestavěných skříní)
-Spolupráce s ostatními členy týmu na zaměřeních a přípravě zakázek

-možnost platového růstu
-možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
-mobilní telefon
-zvýhodněné mobilní volání
-příspěvek na (vnitropodnikové) stravování
-slevy na firemní produkty
-zázemí a podpora celého týmu

kontakt: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti DELFI REHAB spol. s r.o.

DELFI REHAB spol. s r.o.
Dolní Štěpanice 104
Benecko
51401
IČO: 28741064
aktualizováno před asi rokem