Montér sítí etektronických komunikací - elektromechanici, Liberec

Výroba a provoz / Montér sítí etektronických komunikací - elektromechanici

Společnost Nej.cz s.r.o.

Místo pracoviště Dr. Milady Horákové 54, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montér sítí etektronických komunikací - elektromechanici (Dr. Milady Horákové 54, Liberec)

Náplň práce:
-montáže optických a metalických kabelových rozvodů v bytových domech,
-instalace koncových telekomunikačních zařízení
-servisní práce u zákazníků.
Místo výkonu práce: Liberec a okolí
Požadujeme:
-elektrotechnické vzdělání
-znalost práce na PC
-řidičský průkaz skupiny B
-spolehlivost, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost,
-zájem o obor, schopnost učit se novým věcem
Preferujeme:
- znalosti a zkušenosti s optickými a metalickými sítěmi elektronických komunikací
- osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
- bydliště v Liberci
Nabízíme:
- zaměstnání na trvalý pracovní poměr
- perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- kvalitní technické zázemí
- příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned.
Své nabídky s životopisem zasílejte na e-mail nebo na adresu Nej.cz s.r.o., pobočka Liberec, Dr. Milady Horákové 54/143, 460 06 Liberec 6.

Informace o společnosti Nej.cz s.r.o.

Nej.cz s.r.o.
Dr. Milady Horákové 54
Liberec
46006
IČO: 3213595
aktualizováno před více než 2 roky