Montéři zasklení balkonů - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů, Vsetín

Výroba a provoz / Montéři zasklení balkonů - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Společnost DARK ZVS s.r.o.

Místo pracoviště 4. května 293, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Montéři zasklení balkonů - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů (4. května 293, Vsetín)

MONTÉŘI ZASKLENÍ BALKONŮ
POŽADUJEME: Manuální zručnost, spolehlivost a fyzickou zdatnost. ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Montáž balkónového zasklení. Volné pracovní místo může být vhodné pro uchazeče s bydlištěm v okolí Vsetína (dopravní dostupnost).
NABÍZÍME: Jednosměnný provoz.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky pan Ing. Jaromír Juráň, v době od 8:00 do 16:00 na tel.: 737 289 098, nebo emailem na adresu: případně osobně v místě výkonu práce, po předchozí telefonické domluvě od 08:00 do 16:00.
Ov.e.: 29.2.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti DARK ZVS s.r.o.

DARK ZVS s.r.o.
4. května 293
Vsetín
75501
IČO: 8918929
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Montéři zasklení balkonů - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů