Mzdová účetní - personalistka - mzdoví účetní, Varnsdorf

Finance, Administrativa / Mzdová účetní - personalistka - mzdoví účetní

Společnost REGIA a.s.

Místo pracoviště Kmochova 2136, Varnsdorf
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdová účetní - personalistka - mzdoví účetní (Kmochova 2136, Varnsdorf)

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ ekonomického směru,
- praxe na pozici mzdové účetní min. 2 roky,
- znalost Zákoníku práce, právních předpisů týkajících se mzdové agendy a související legislativy,
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel),
- znalost účetního programu VEMA,
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:
- kompletní vedení mzdové agendy, výpočet mezd, odvody
- kontrola docházky a podkladů pro mzdy
- výpočet a evidence nemocenských dávek, zpracování exekucí a srážek ze mzdy, ELDP,
- roční zúčtování daní
- spolupráce s orgány státní správy - FÚ, ČSSZ, ZP a ÚP
- vedení personální agendy, příprava pracovněprávních dokumentů
- přijímání zaměstnanců, vyřizování pracovněprávních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a
- ukončení pracovního poměru
- zpracování mezd pro SVBJ

Poznámka: možnost zaměstnání i na zkrácený pracovní úvazek

Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, služební telefon, benefit ve formě volných vstupů na veškerá sportoviště města Varnsdorf (bazén, zimní stadion, sportovní hala)

Kontakt: Šebelová Irena - telefonicky na tel.: 601 213 074, e-mailem:

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti REGIA a.s.

REGIA a.s.
Kmochova 2136
Varnsdorf
40747
IČO: 44567995
aktualizováno před téměř 2 roky