Mzdová/vý účetní - odborní účetní mzdoví, Zbiroh

Finance, Administrativa / Mzdová/vý účetní - odborní účetní mzdoví

Společnost ZBIROŽSKÁ a.s.

Místo pracoviště Bezručova 213, Zbiroh
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdová/vý účetní - odborní účetní mzdoví (Bezručova 213, Zbiroh)

Náplň práce: kompletní zpracování mzdové agendy s přesahem do personalistiky; komunikace se státní správou, pojišťovnami, roční zúčtování daně, apod.
Požadujeme: vzdělání ekonomického směru; praxe v oboru mzdová/vý účetní výhodou; ŘP - B podmínkou; znalost programu WinFas - výhodou
Nabízíme: výše nástupní mzdy dle praxe

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ZBIROŽSKÁ a.s.

ZBIROŽSKÁ a.s.
Bezručova 213
Zbiroh
33808
IČO: 119296
aktualizováno před 29 dny

Odpověď na pracovní pozici Mzdová/vý účetní - odborní účetní mzdoví

Bezručova 213 213
Zbiroh
IČO: 119296