Mzdová/ý účetní - mzdoví účetní, Planá nad Lužnicí

Finance, Administrativa / Mzdová/ý účetní - mzdoví účetní

Společnost Kostelecké uzeniny a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdová/ý účetní - mzdoví účetní (Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí)

Požadujeme: min. středoškolské vzdělání - ekonomického směru, nutná znalost mzdové agendy a pracovně-právních předpisů, pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel), znalost programu Target výhodou, komunikace s lidmi, pečlivost a zodpovědnost.
Pracovní náplň: zpracovávání mezd zaměstnanců a mzdových závěrek, odvod daní, zpracovávání pracovně-právní dokumentace, správa docházkového systému.
Nabízíme zázemí stabilní firmy, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity: mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, systém kafeterie - peníze na volný čas a zdraví zaměstnanců ve výši 8 000 Kč/rok, případně možnost i zkráceného pracovního úvazku.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 -14:00 hod.), e-mailem, osobně (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.).

Informace o společnosti Kostelecké uzeniny a.s.

Kostelecké uzeniny a.s.
Průmyslová 499
Planá nad Lužnicí
39111
IČO: 46900411
aktualizováno před více než rokem