Mzdová/ý účetní v personálním oddělení - mzdoví účetní, Praha

Finance, Administrativa / Mzdová/ý účetní v personálním oddělení - mzdoví účetní

Společnost Ministerstvo práce a sociálních věcí

Místo pracoviště Na Poříčním právu 376, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdová/ý účetní v personálním oddělení - mzdoví účetní (Na Poříčním právu 376, Praha)

Požadavky:
" státní občanství České republiky nebo jiné státní občanství s trvalým pobytem v České republice
" dosažení věku 18 let
" ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou s ekonomickým zaměřením
" dobrá znalost PC (MS Office)
" schopnost samostatné a týmové práce
" odolnost vůči stresu, flexibilita, dobré komunikační schopnosti
" minimálně 3 roky praxe ve mzdové účtárně
" znalost legislativy v oblasti odměňování státních zaměstnanců a zaměstnanců ústředních orgánů státní správy
" znalost zákoníku práce a zákona o státní službě v oblasti odměňování zaměstnanců a státních zaměstnanců
" trestní bezúhonnost (dokládá se výpisem z Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce)
" plná svéprávnost (dokládá se čestným prohlášením)
" zdravotní způsobilost (dokládá se čestným prohlášením)

Výhodou:
" znalost mzdového programu SAP

Hlavní náplň činnosti:
" komplexní zpracování platů zaměstnanců Ministerstva práce a sociálních věcí ve služebním a v pracovním poměru včetně zaměstnanců/státních zaměstnanců zabývajících se problematikou ESF
" zodpovědnost za agendu v oblasti sociálního a zdravotního pojištění
" zpracování statistických výkazů
" sledování legislativních změn v personální a platové agendě a zapracování do vnitřních předpisů MPSV

Pracovní činnost:
Příprava výplat zaměstnanců včetně výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění; vydávání potvrzení zaměstnancům o dosaženém příjmu; zpracování ročního zúčtování daně z příjmu; komunikace s úřady, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení; sledování legislativních změn týkajících se problematiky sociálního a zdravotního pojištění, daně z příjmu, výplaty nemocenských dávek; příprava pravidelných měsíčních zpráv o platech, přesčasech a dovolené; zajišťování nástupů a ukončení služebních a pracovních poměrů

Bližší informace naleznete zde: https://www.mpsv.cz/web/cz/pracovni-mista

Zaměstnanecké výhody : pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, sick-days, stravenky, ucelený systém vzdělávání zaměstnanců, možnost využití dětské skupiny.

Informace o společnosti Ministerstvo práce a sociálních věcí

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Na Poříčním právu 376
Praha
12800
IČO: 551023
aktualizováno před více než 3 roky