Mzdový/á účetní - mzdoví účetní, Rožmitál pod Třemšínem

Finance, Administrativa / Mzdový/á účetní - mzdoví účetní

Společnost KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o.

Místo pracoviště Cvokařská 123, Rožmitál pod Třemšínem
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 33 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdový/á účetní - mzdoví účetní (Cvokařská 123, Rožmitál pod Třemšínem)

Pozice: mzdový/á účetní
Co vás čeká
- Kompletní zpracování mezd pro 150 zaměstnanců.
- Související agendy.
- Komunikace s příslušnými úřady.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
- Praxi v oboru minimálně 3 roky.
- Dobrá znalost mzdové a pracovně právní legislativy.
Co vám můžeme nabídnout
- Perspektivní zaměstnavatel
- Smlouva na dobu neurčitou
- Stravenkový paušál
- Sick day
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Roční bonus
- Firemní akce
- Práce v přátelském kolektivu
- Možnost Home office
Nástup možný ihned. Mzda: 33 000,- až 35 000,- Kč
Kontakt: Zeisberger Silvie Bc., tel.: 318 665 016, e-mail:
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o., Cvokařská č.p. 123, Starý Rožmitál

Požadavky

  • Mzdoví účetní

Informace o společnosti KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o.

KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o.
Cvokařská 123
Rožmitál pod Třemšínem
26242
IČO: 62968891
aktualizováno před asi 3 roky