Mzdový/á účetní - mzdoví účetní, Bor

Finance, Administrativa / Mzdový/á účetní - mzdoví účetní

Společnost Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Místo pracoviště Vysočany 54, Bor
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdový/á účetní - mzdoví účetní (Vysočany 54, Bor)

Způsob prvního kontaktu se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na kontaktní email.
Smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE:

o Komplexní zpracování mezd, vedení mzdové agendy
o Zpracování podkladů pro výplatu dávek nemocenského pojištění
o Zpracování exekucí a srážek ze mzdy zaměstnanců
o Přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
o Komunikace s úřady (ČSSZ, ÚP, FÚ, ZP, exekutorské úřady)
o Zpracování ročního zúčtování daní
o Vystavování ZL, ELDP a ostatních dokumentů
o Příprava podkladů pro audit
o Denní komunikace se zaměstnanci

OČEKÁVÁME:

o Ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
o Znalost práce v MS Office (MS Excel)
o Praxe v oboru minimálně 1 rok
o Částečná znalost německého jazyka
o Dobrá znalost personální/mzdové problematiky a související legislativy
o Flexibilitu, schopnost týmové práce
o Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivitu
o Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věcii

NABÍZÍME:

o Plochou hierarchii a rodinnou atmosféru
o V souladu s firemní filozofií "Každý zaměstnanec je na svém pracovišti svým vlastním podnikatelem" můžete vždy očekávat zajímavé a rozmanité úkoly
o Možnost odborného vzdělávání a rozvoje, jazykové kurzy
o Adekvátní platové ohodnocení
o Vánoční a věrnostní prémie
o Příspěvek na dopravu
o Příspěvky při životních jubileích, narození dítěte, uzavření sňatku

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Vysočany 54
Bor
34802
IČO: 25224671
aktualizováno před více než 2 roky