Mzdový/ mzdová účetní - odborní účetní mzdoví, Hořice

Finance, Administrativa / Mzdový/ mzdová účetní - odborní účetní mzdoví

Společnost Hořické strojírny spol. s r.o.

Místo pracoviště Chvalina 34, Hořice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdový/ mzdová účetní - odborní účetní mzdoví (Chvalina 34, Hořice)

Požadavky:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost mzdového účetnictví, personalistiky, daní
- samostatnost, řešení problémů, plánování a organizování vlastní práce
- spolehlivost, odpovědnost, pečlivost podmínkou
Náplň práce:
- kontrola docházkového systému pracovníků
- zpracování časových a osobních dat zaměstnanců v systému Helios
- vedení personální agendy - smlouvy, přihlášky, prohlídky, školení apod.
- výpočet mezd zaměstnanců (jednotlivé složky, náhrady, exekuce a jiné)
- statistická a rozborová činnost v oblasti mezd
- zajištění komunikace s oprávněnými institucemi
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavků zaměstnavatele pracovní poměr na dobu
neurčitou, mzdový postup
Benefity: Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

Informace o společnosti Hořické strojírny spol. s r.o.

Hořické strojírny spol. s r.o.
Chvalina 34
Hořice
50801
IČO: 60113448
aktualizováno před 12 měsíci