Nákupčí, Třeboň

Obchod a cestovní ruch / Nákupčí

Společnost Lesostavby Třeboň a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Novohradská 226, Třeboň
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nákupčí (Novohradská 226, Třeboň)

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY
Náplň práce:
- Nákup materiálů a subdodávek na stavební zakázky dle smluvní dokumentace.
- Výběrové řízení v rámci nákupu na svěřených zakázkách - cenová vyjednávání.
- Sledování a vyhodnocování kvality dodávek materiálu a subdodávek a dodržování smluvních podmínek na určených zakázkách.
- Monitoring trhu dodavatelů materiálu a subdodávek.

Požadujeme:
- Prokazatelné zkušenosti v oblasti nakupování, ideálně ve stavebním oboru.
- Komunikační, organizační a obchodní dovednosti a vyjednávací schopnosti.
- Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.
- ŘP B, znalost práce na PC, praxi ve stavebním oboru.

Nabízíme:
- Dovolená 25dní
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Motivační systém odměňování - základní mzda,osobní ohodnocení + variabilní složka mzdy za dosažené úspory při nákupu
- Pracovní doba PO - PÁ cca od 7:00 - 15:30
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Informace o společnosti Lesostavby Třeboň a.s.

Lesostavby Třeboň a.s.
Novohradská 226
Třeboň
37901
IČO: 47239328
aktualizováno před téměř 4 roky