Nákupčí, Rychnov nad Kněžnou

Obchod a cestovní ruch / Nákupčí

Společnost ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Místo pracoviště Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nákupčí (Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření
- znalost AJ (aktivně slovem i písmem)
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B
- komunikační a organizační schopnosti.
Náplň práce:
- denní zajištění nákupních potřeb a vystavování objednávek
- objednávání a koordinování dopravy materiálu/komponent
- řešení problémů s dodavateli – pozdní dodání, náhrady
- optimalizování a snižování skladových zásob
- likvidování došlých dokumentů – faktury, dobropisy.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění
- docházkový a roční bonus
- program benefitů Cafeterie
- možnost profesního růstu.

Informace o společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Strojnická 633
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 4599021
aktualizováno před téměř 3 roky