Nákupčí, Rychnov nad Kněžnou

Obchod a cestovní ruch / Nákupčí

Společnost ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Místo pracoviště Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nákupčí (Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- SŠ vzdělání (ekonomického zaměření výhodou)
- znalost práce na PC (MS Office)
- Aj na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
- řidičský průkaz sk. B
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita, samostatnost.
Náplň práce:
- denně zajišťovat nákupní potřeby a vystavovat objednávky
- objednávat a koordinovat dopravu materiálu/komponent
- řešit problémy s dodavateli - pozdní dodání, náhrady
- proclívat došlé zásilky ze třetích zemí
- optimalizovat a snižovat skladové zásoby
- likvidovat došlé dokumenty - faktury, dobropisy.
Nabízíme:
- zaučení na pozici
- 5 týdnů dovolené, 3 Sick days
- roční bonus, 13. mzdu
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus
- program benefitů Cafeterie.

Informace o společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Strojnická 633
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 4599021
aktualizováno před téměř 2 roky