Nákupčí - kooperant/-ka - nákupčí, Starý Plzenec

Obchod a cestovní ruch / Nákupčí - kooperant/-ka - nákupčí

Společnost SERW, spol. s r. o.

Místo pracoviště Tymákovská 42, Starý Plzenec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nákupčí - kooperant/-ka - nákupčí (Tymákovská 42, Starý Plzenec)

Náplň práce
• Zajišťování kooperací u externích partnerů:
o příprava poptávek, vyhodnocování nabídek, objednávání, organizace dopravy polotovarů ke kooperantovi a zpět do firmy, osobní přejímky zboží
• Oblast nákupu kooperací vyplývá z povahy strojní firmy:
o povrchové úpravy, zejména lakování a žárové zinkování
o obrábění, svařování, pálení, lisování
• Kontrola kvality zpracování objednané služby, řešení případných reklamací
• Vyhledávání možností snižování nákladů (noví dodavatelé, nové techniky zpracování), sledování vývoje cen
• Zastupování kolegů v přímém nákupu zboží

Požadavky
• Praxe v nákupu/kooperaci výhodou
• Orientace v technické dokumentaci
• Výborné organizační schopnosti, komunikace, logický úsudek a důslednost
• Nadšení pro nákup – dojednávání vhodných podmínek u dodavatelů
• Komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme
• Dovolená 25 dnů
• Zdravotní volno 3 dny
• Stravování přímo v areálu
• Příspěvek na stravování
• Měsíční bonus
• Příspěvky na dovolenou a vánoční svátky
• Nástup možný ihned případně dle dohody

Informace o společnosti SERW, spol. s r. o.

SERW, spol. s r. o.
Tymákovská 42
Starý Plzenec
33202
IČO: 46882308
aktualizováno před téměř 3 roky