Nástrojaři, kovomodeláři, kovodělníci, zámečníci - nástrojaři a příbuzní pracovníci, Sezimovo Ústí

Výroba a provoz / Nástrojaři, kovomodeláři, kovodělníci, zámečníci - nástrojaři a příbuzní pracovníci

Společnost ALMAX WORK-Holding, družstvo

Místo pracoviště náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nástrojaři, kovomodeláři, kovodělníci, zámečníci - nástrojaři a příbuzní pracovníci (náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí)

Náplň práce: - vybrušování tvarů, provádění drobných oprav.
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, prašné prostředí, schopnost práce ve třísměnném provozu, fyzická a psychická zátěž.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.
kontakt e-mailem,telefonicky Po od 8:00 do 17:00 hod.i osobně dle dohody
Místo výkonu práce: KOVOSVIT, náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí II

Informace o společnosti ALMAX WORK-Holding, družstvo

ALMAX WORK-Holding, družstvo
náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
39102
IČO: 3466892
aktualizováno před více než 2 roky