Násypkář/ka balicích strojů - potravinářská výroba - pomocní dělníci ve výrobě, Zásmuky

Výroba a provoz / Násypkář/ka balicích strojů - potravinářská výroba - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost Hügli Food s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 426, Zásmuky
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 30 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Násypkář/ka balicích strojů - potravinářská výroba - pomocní dělníci ve výrobě (Nádražní 426, Zásmuky)

První kontakt:
Alena Trtíková, Zuzana Šustová, tel.: 321 759 614, 321 759 617, Po - Pá 9 - 15 hod,
e-mail: - zasílat životopisy,
osobně: Nádražní 426, Zásmuky, Po - Pá 8:30 - 12 hod.

Hügli Food s. r. o, Zásmuky - mezinárodní firma zaměřená na výrobu širokého sortimentu potravinářských výrobků ve formě suchých (dehydratovaných) směsí - ať už jsou to polévky, omáčky, bujóny, předkrmy, dezerty nebo i hotová jídla.
Hledáme nové kolegy na pozici NÁSYPKÁŘ/KA BALICÍCH STROJŮ - VHODNÉ I PRO ŽENY - NÁSTUP IHNED! Pokud jste zodpovědní, manuálně zruční, vše se u nás hravě naučíte.
Staňte se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

NÁPLŇ PRÁCE:
* obsluha VZV - "ještěrka"
* manipulace se surovinami, polotovary, hotovými výrobky a s prázdnými obaly všeho druhu
* zajištění přísunu směsí do balicích linek
* zodpovědnost za balení správné směsi
* zodpovědnost za dodržování čistoty na svěřeném pracovišti
* správa výrobní dokumentace.

OČEKÁVÁME:
* předchozí zkušenost ve výrobní společnosti nebo potravinářské výrobě výhodou
* ukončené základní vzdělání, SOU výhodou
* manuální zručnost, fyzická zdatnost, technické myšlení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
* ochota pracovat ve 3-směnném provozu
* směny: po-pá - noční 22.00-6.00h/odpolední 14.00-22.00h/ranní 6.00-14.00h
* dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství).

NABÍZÍME:
* mzda po zapracování od 25.000 do 30.500,- Kč/měsíc
* zajímavé finanční ohodnocení - výkonností prémie s neomezeným stropem
* náborový příspěvek 20.000 Kč
* možnost profesního růstu
* příplatky za směnu - odpolední 5%, noční 15%
* pravidelná roční valorizace mezd
* věrnostní bonus - zahrnutý navíc i v měsíční mzdě
* bonus za docházku - také v měsíční mzdě
* roční bonus
* odměna za doporučení nového zaměstnance až 20.000 Kč
* silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
* 25 dnů dovolené za kalendářní rok
* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
* občerstvení na pracovišti (voda, káva)
* čisté, nové a moderní pracovní prostředí
* firemní pracovní oblečení a jeho údržba - plně hrazena firmou
* firemní akce, očkování proti chřipce
* obědy dovážené na pracoviště - výběr z několika jídel.

Informace o společnosti Hügli Food s.r.o.

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426
Zásmuky
28144
IČO: 16193440
aktualizováno před asi rokem