Nc frézař - 4-osá frézka - seřizovači a obsluha konvenčních fréz, Plzeň

Výroba a provoz / Nc frézař - 4-osá frézka - seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Společnost Molins, s.r.o.

Místo pracoviště Korandova 2883, Plzeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Nc frézař - 4-osá frézka - seřizovači a obsluha konvenčních fréz (Korandova 2883, Plzeň)

Popis pozice:
Obrábění dílů na 4-osém NC centru, programování v systému Heidenhain nebo Mazatrol a příprava nástrojů pro splnění kvalitativních požadavků tg.postupu. Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu s nízkým stupněm opakovatelnosti. Obrábí se široká škála materiálů vč. odlitků (výpalky, litina, nerezy, svařence, hliník, barebné kovy).

Požadujeme:
" vyučení ve strojírenském oboru
" PRAXE v obsluze NC frézky (Deckel-Maho) nebo Mazak vítána
" čtení výkresové dokumentace
" znalost programování v systému Heidenhain
" znalost měření a upínání
" zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
" znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek
" učit se novým věcem a technologiím

Jsme ochotni zaměstnat cizince

Nabízíme:
" Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
" 7,5 hodinová pracovní doba
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na dovolenou a vánoce
" Příspěvek na penzijní fond a stravování, atd.
" Příplatek na noční směnu 30% hodinové sazby

Doba zaměstnání: doba určitá na rok, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení

Informace o společnosti Molins, s.r.o.

Molins, s.r.o.
Korandova 2883
Plzeň
30100
IČO: 25247875
aktualizováno před 10 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Nc frézař - 4-osá frézka - seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Korandova 2883 2883
Plzeň