Noční hlídač - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Plzeň

Obrana a ochrana / Noční hlídač - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o.

Místo pracoviště Smetanovy sady 1129, Plzeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 000 - 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Noční hlídač - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Smetanovy sady 1129, Plzeň)

Jen pro OZP
Požadujeme:
" Čistý trestní rejstřík
" Spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu

Výhodou je certifikát a zkušenosti s EPS.

Náplň práce:
" Sledování kamerových systémů
" Obsluha EPS a EZS
" Evidence klíčů a osob
" Pochůzky
" Komunikace pomocí vysílačky

Zaměstnanecké výhody: Příplatky za ID, Příspěvek na dopravu

Informace o společnosti BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o.

BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o.
Smetanovy sady 1129
Plzeň

IČO: 64358836
aktualizováno před asi 2 měsíci