Noční vychovatel/vychovatelka - vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami), Olomouc

Výchova a vzdělávání / Noční vychovatel/vychovatelka - vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Společnost Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9

Místo pracoviště Ústavní 97, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Noční vychovatel/vychovatelka - vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) (Ústavní 97, Olomouc)

Dětský diagnostický ústav na Sv. Kopečku Olomouc hledá do svého týmu posilu na pozici "noční vychovatel".
Požadujeme kvalifikační studium pro asistenta pedagoga, nebo jiné odpovídající pedagogické vzdělání.
Práce na plný úvazek (2 dny noční od 20.00 - do 08.00 a 2 dny volno).
Náplň práce spočívá: vykonávat s dětmi úklidy a osobní hygienu + pravidelná kontrola v průběhu nočního klidu. Jedná se o práci na chlapeckém oddělení (z tohoto důvodu je vhodná zejména pro muže).
Nástup možný 01. 05. 2023 s možností přechodu na dobu neurčitou. Finanční ohodnocení: 5. platová třída, 12. stupeň, dále zvláštní příplatek 2200Kč + po 3 měsících osobní ohodnocení.

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9
Ústavní 97
Olomouc
77900
IČO: 601811
aktualizováno před asi rokem