Nutriční terapeut/ka - asistent/ka - specialisté v oblasti dietetiky a výživy, Luhačovice

Zdravotnictví / Nutriční terapeut/ka - asistent/ka - specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Společnost Lázně Luhačovice, a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Lázeňské náměstí 436, Luhačovice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 24 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nutriční terapeut/ka - asistent/ka - specialisté v oblasti dietetiky a výživy (Lázeňské náměstí 436, Luhačovice)

Nástup možný ihned

Požadujeme:
-odbornou způsobilost k výkonu povolání nutričního terapeuta nebo k povolání nutričního asistenta podle zákona č. 96/2004 Sb.
-schopnost příjemné komunikace
-samostatnost a spolehlivost při výkonu práce
-znalost vedení skladů výhodou

Nabízíme:
-podporu vzdělávání a rozvoje v oboru
-odpovídající finanční ohodnocení + prémie, osobní ohodnocení
-zázemí a stabilitu silné společnosti
-pracovní dobu 37,5 hod/týden

Náplň práce:
-zajišťování běžných a speciálních diet a nutričních potřeb pacientů
-odborný dohled nad dodržováním technologických postupů a hygienických zásad
-sestavování jídelních plánů a propočtů
-kontrola expedice jídel, váhy masa
-aktivní komunikace se skladníky, šéfkuchařem a ostatními spolupracovníky z úseku.

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, závodní stravování, Výměnné rekreace v ČR i SR, odměny za životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-15:00.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice, a.s.
Lázeňské náměstí 436
Luhačovice
76326
IČO: 46347828
aktualizováno před více než rokem