Obchodně-administrativní pracovník/ce - finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté, Česká Lípa

Finance / Obchodně-administrativní pracovník/ce - finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Místo pracoviště Moskevská 650, Česká Lípa
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně-administrativní pracovník/ce - finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté (Moskevská 650, Česká Lípa)

Náplň práce: péče o stávající a nové klienty. Práce v oblasti pojišťovnictví, penzijního a stavebního spoření, hypotečních úvěrů. Fixní mzda + provize za sjednané smlouvy. Pružná pracovní doba. Komplexní systém zaškolení, přátelské prostředí na kanceláři, řada firemních benefitů.
Podmínka: být komunikativní s obchodním duchem, umět pracovat s lidmi, ochota se učit novým věcem
Požadavky: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík, perfektní znalost češtiny
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 4 volné dny, stravenky, 4.150,-Kč měsíční příspěvek na benefity, mobil, notebook
První kontakt emailem.

Informace o společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Moskevská 650
Česká Lípa
47001
IČO: 47116617
aktualizováno před více než 2 roky